Menu

history-pic01

תקנון האתר

תנאים אלה יחולו כאשר אתה קונה כל מוצר מאיתנו. אנא קרא את התנאים בקפידה וודא שאתה מבין אותם לפני ביצוע רכישה בחנות שלנו. תנאים אלו נועדו במטרה לייצר שקיפות מקסימלית בעת רכישת מוצרים בחנות המותג או בחנויות המוכרות את פרטי המותג.

גלישה באתר

הפרטים האישיים שתמסור בעת הרישום לאתר הם לשימושינו בלבד. אנו משתמשים במידע האישי שלך בהתאם למדיניות הפרטיות ומתחייבים לא להעביר כל פרט אישי שמסרת לכל גורם שאינו קשור קשר ישיר לפעילות השוטפת של החנות.

תיאורי מידע אודות מוצר

כל המוצרים המוצגים באתר זה מיועדים להמחשה. למרות שאנו משקיעים משאבים רבים על מנת לשקף את צבעי וצורת המוצר באופן המדויק ביותר, אין באפשרותנו להבטיח כי תצוגת המחשב תשקף נאמנה את הצבע האמיתי וצורת המוצרים.

כל הצילומים ותאורי המוצרים מפורסמים במטרה להעניק מושג משוער של המוצרים המתוארים ולתת לך מידע רחב ככל הניתן לגביהם.

מחיר התכשיט יכול להשתנות בהתאם לגודל ואיכות היהלום.

מחיר השרשרת יכול להשתנות בהתאם לאורכה.

כל התכשיטים עשויים בעבודת יד כך שייתכנו שינויים בין תכשיט לתכשיט

חומרי הגלם שלנו טבעיים ולא ניתנים לשחזור. לכל אבן יש את הצבע, הצורה והייחודיות שלה

כל התכשיטים עשויים זהב 18 קראט.

תמונות התכשיטים והדוגמנות הן להמחשה בלבד.

רכישה

את התכשיטים ניתן לרכוש בחנות המותג או בחנויות המוכרות את מוצרי המותג ברחבי העולם. את הרכישה ניתן לבצע בעת ביקור פיזי בחנות או באמצעות הטלפון 972-3-522-1098. כרגע לא ניתן לרכוש פריטים באופן מקוון.

מוצרים שנרכשו בחנות המותג בתל אביב על ידי תושבים שאינם תושבי ישראל זכאים לניכוי מע”מ. כל משלוח מחוץ לארץ יכול להיות כפוף למסי יבוא ומסים אשר חלים כאשר המשלוח יגיע ליעד. יש לציין כי אין לנו שליטה על חיובים אלו ואנו לא יכולים לחזות סכומים אלו. אתה תהיה אחראי לתשלום היטלי מס או יבוא מכירות מקומיים הנהוגים  ביעד המשלוח. אנו ממליצים ליצור קשר עם רשות המכס המקומי במקום מגוריך, כדי לקבוע את המחיר הסופי לפני ביצוע ההזמנה.

במידה ורכשת מוצר באמצעות עסקה טלפונית, המוצר ישלח אליך באמצעות פדקס או חברות בלדרות אחרת.

כל המחירים עבור המוצרים שלנו כוללים דמי אריזה.

למרות מיטב מאמצינו, יתכן כי ליד חלק מהמוצרים באתר שלנו נרשם מחיר שגוי, שלא במכוון. אנו משקיעים את מירב המאמצים כדי לדייק בפרטים ועם זאת לעיתים מתרחשות טעויות אנוש. אנו עוברים על המחירים כחלק מתחזוקה שוטפת של האתר ובמידה וגילינו טעות אנו דואגים לתקנה באופן מיידי.

אמצעי תשלום

ניתן לשלם עבור המוצרים באמצעות כרטיסי אשראי, , PayPal  כרטיסי חיוב, מזומן והמחאות. התשלום עבור המוצרים וכל חיובי המשלוח, במידה וקיימים, יתבצע עם מתן הוראת הלקוח לביצוע הרכישה.

כיצד להתקשר אלינו

חיוג בתוך ישראל: 03-522-1098

חיוג מחו”ל לישראל: 972-3-522-1098

החנות ברחוב בן יהודה 173 בתל- אביב, ישראל, פתוחה בכל יום בין השעות: 10AM ל- 7PM שעון ישראל.

זמן ייצור

אנו נוקטים בכל האמצעים הסבירים כדי לספק את המוצרים שלך בהקדם האפשרי, אך חשוב לנו לציין כי מדובר בתכשיטים עבודת יד, שהם פריטים אמנותיים המיוצרים באופן ידני, אחד, אחד ופעמים רבות אף מתווספות דרישות ובקשות של הלקוח, לשינויים כאלו או אחרים. אנו עושים הכל בכדי לספק את הפריט בהקדם האפשרי וכל זאת כל עוד רמת האיכות והערך המוסף של מגע יידי האמן אינם נפגעים.

החזרת מוצרים

אנו מבצעים החזר כספי על מוצר שיוחזר באריזתו המקורית, בטרם עשו בו שימוש כלשהו, על פי חוק. את המוצר יש להחזיר אלינו באריזתו המקורית.

נוהל תלונות והודעות

אנו עושים כמיטב יכולתינו להעניק לך את השירות וחוויית הקניה ברמות הגבוהות ביותר, ועם זאת, המידה ואינך מרוצה מרמת השירות שקיבלת, נשמח לקבל פניה לכתובת הדוא”ל: gold@tovifarber.com

זכויות יוצרים

התכשיטים הנם פרי יצירתה של האמנית והצורפת טובי פרבר. אין להעתיק אותם, בכל דרך שהיא, כל שכן, לשווק אותם, מבלי מתן אישור מפורש על כך, בכתב, מטובי פרבר.

תביעה/ סכסוך

תנאים אלה, וכל סכסוך או תביעה הנובעת מרכישת תכשיטי טובי פרבר או מהשימוש בהם יפורשו בהתאם לחוק הישראלי ואתה מסכים כי בתי המשפט בישראל יהיו הסמכות הבלעדית לשיפוט בגין סכסוך כלשהו או תביעה על פי הסכם זה.

פרטי החברה

טובי פרבר בע”מ, בן יהודה 173, תל- אביב, ישראל, טלפון: 03-5221098

 

 

 

אודות טובי פרבר

רוצה לשאול משהו?